NÁVRH DESIGNU KAVÁRNY realizace osvětlení

BUDDY CAFFE BRNO

Firmu Štoll spol. s r.o. jsem oslovila na doporučení od dobrého známého. Mým přáním byla vizualizace kavárny a následná realizace osvětlení v ní. Už při prvním setkání jsem si byla jistá, že to je přesně ta firma, kterou jsem hledala.
Velmi profesionální přístup, komunikace na úrovni a když jsem pak viděla vizualizaci, spadla mi brada. Viděla jsem přesně to, co jsem měla v hlavě. Celé to doladili nádhernou kombinací světel, které jsou rozmístěny tak, aby dávaly ucelený koncept, který dělá velmi příjemné a harmonické prostředí. Vyzdvihnout musím i realizaci, která byla rychlá a dle plánu vše, jak bylo domluveno.
A v neposlední řadě oceňuji následný servis, který jistě ocení každý. Proto si mě tato firma získala a také já doporučuji všem známým i cizím, kteří chválí vzhled kavárny.

Alex Prknová 
BUDDY CAFFE

 

NÁVRH DESIGNU KAVÁRNY, REALIZACE OSVĚTLENÍ

Kavárna Buddy Caffe byla navržena dle přání zákazníka v teplých odstínech tmavších barev. Převažuje zde antracitová barva v kombinaci s výrazným medovým dřevem. Vytvořili jsme zde také zajímavé dekorace z latěk, do kterých jsme umístili osvětlení, aby vytvářelo útulnou atmosféru. Tyto segmenty jsme použili zároveň jako dělící stěny v prostoru zahrádky, kde je vše doplněno ještě vysokými truhlíky s živými květinami. To vše ještě podtrhují výrazné židle v hořčičné barvě.