designové osvětlení

Osvětlení je nejen praktickou, ale i estetickou součástí každého interiéru. Osvětlení ovlivňuje náladu, atmosféru a vizuální dojem vašeho prostoru.

Proto je potřeba zvolit správné svítidla a chytré LED osvětlení, které budou odpovídat vašemu stylu a potřebám. A to všechno v souladu s návrhem osvětlení, který bude zajišťovat dostatečnou světelnost, úsporu energie a možnost ovládání osvětlení podle vašich přání. A samozřejmě je potřeba mít i plán provádění prací a koordinaci jednotlivých činností. To všechno vám může nabídnout naše společnost ŠTOLL spol. s r.o., která se zabývá designovým osvětlením, vlastním LED osvětlením a návrhy ovládání osvětlení.

Máme dlouholeté zkušenosti a kreativní tým pracovníků, kteří vám zaručí profesionální a originální službu.

Nabízíme vám široký sortiment svítidel a chytrého LED osvětlení od renomovaných výrobců i naší vlastní výroby.

Vytváříme návrhy osvětlení, které budou ladit s vaším interiérem a zohledňovat vaše požadavky na funkčnost, estetiku a komfort.

Navrhujeme také ovládání osvětlení, které vám umožní měnit intenzitu, barvu a scény osvětlení podle vašich potřeb a nálad.

Pokud máte zájem o návrh osvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci. S námi budete mít jistotu, že vaše osvětlení bude splňovat vaše představy.

nabízíme