elektroinstalace

Elektroinstalace je nezbytnou součástí každého interiéru, ať už se jedná o byt, dům, penzion nebo kancelář. Elektroinstalace zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz elektrických spotřebičů, zásuvek, vypínačů a osvětlení.

Osvětlení je pak důležitým prvkem, který ovlivňuje atmosféru a náladu vašeho prostoru. Proto je potřeba zvolit správné svítidla a chytré LED osvětlení, které budou odpovídat vašemu stylu a potřebám. A to všechno v souladu s návrhem a výpočtem osvětlení, který bude zajišťovat dostatečnou světelnost a také úsporu energie. Samozřejmě je potřeba mít i plán provádění prací a koordinaci jednotlivých činností.

To všechno vám může nabídnout naše společnost ŠTOLL spol. s r.o., která se zabývá kompletními elektroinstalačními pracemi. Máme dlouholeté zkušenosti a kvalifikovaný tým pracovníků, kteří vám zaručí profesionální a spolehlivou službu. Zvládneme jak malé úpravy, tak velké rekonstrukce. Dodržujeme stanovený rozpočet a termíny. Používáme kvalitní materiály a nástroje a samozřejmě dbáme na čistotu a pořádek na pracovišti.

Pokud máte zájem o naši službu kompletních elektroinstalačních prací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci.

S naší společností ŠTOLL spol. s r.o. budete mít jistotu, že vaše elektroinstalace bude splňovat vaše představy a že vaše osvětlení bude krásné a chytré.

nabízíme