koupelny, obklady & dlažby

Koupelna je místnost, kde trávíme každý den velkou část našeho času. Proto by měla být nejen funkčním, ale i příjemným místem pro relaxaci. Aby tomu tak bylo, je potřeba zvolit správné obklady a dlažby, které budou ladit s celkovým návrhem koupelny a vytvoří tak dokonale harmonický celek.

V naší společnosti ŠTOLL spol. s r.o. se zabýváme nejen návrhy koupelen, obkladů a dlažeb. Pomůžeme vám vybrat ty nejlepší materiály a barvy pro vaši koupelnu, které budou odpovídat vašemu stylu a vkusu. Nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb od renomovaných výrobců, zejména z Itálie, které jsou známé svou kvalitou, designem a trvanlivostí. V naší nabídce najdete obklady a dlažby různých rozměrů, tvarů, povrchových úprav a dekorů. Můžete si tak vybrat obklady a dlažby, které budou ladit s vaším nábytkem, sanitární keramikou, armaturami a doplňky.

Pokud máte zájem o naši službu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, připravíme pro vás vzorky a zpracujeme cenovou nabídku na míru vašemu projektu.

S námi budete mít jistotu, že vaše koupelna bude nejen esteticky sladěná do každého detailu, ale zároveň i praktická.

nabízíme