3D vizualizace

Nabízíme veškeré služby v oblasti INTERIÉROVÉHO I EXTERIÉROVÉHO DESIGNU – fotorealistické NÁVRHYPORADENSTVÍ i samotnou REALIZACI zvoleného řešení. Vytváříme vizualizace KOUPELEN, KUCHYŇSKÝCH LINEK, NÁBYTKU, ale také EXTERIÉRŮ A KOMERČNÍCH PROSTOR.

K ČEMU SLOUŽÍ 3D VIZUALIZACE?

Díky naší vizualizaci ZÍSKÁTE PŘEHLEDNÝ PODKLAD pro rozhodování o prostorovém uspořádání, materiálech, barvách i celkovém řešení místnosti.

3D vizualizace se tak stávají dalším významným prvkem umožňujícím vybrat si takové řešení, které bude NEJVÍCE VYHOVOVAT VAŠIM POTŘEBÁM, představám, podmínkám a přáním.

PROČ 3D VIZUALIZACE OD NÁS?

  • Vlastníme licenci profesionálního vizualizačního softwaru, díky kterému můžeme navrhovat takřka veškeré prvky, barvy, dekory a tvary. Díky tomu tak můžete vidět a procházet svou novou kuchyň, koupelnu či další místnosti ve velmi realistické podobě ještě před samotnou realizací.
  • Získáte kompletní technické zpracování včetně kót pro vodo a elektro instalace a další kompletace.
  • Naše návrhy vám umožní vyhnout se možným chybám a úskalím, které by mohly při samotné realizaci nastat – pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího uspořádání a materiálů s ohledem na funkčnost, ergonomii i vaše finanční možnosti.

CO NÁSLEDUJE PO ZPRACOVÁNÍ 3D VIZUALIZACE?

Máme tým ELEKTROMONTÉRŮSÁDROKARTONÁŘŮOBKLADAČŮ a jiných ODBORNÍKŮ, kteří na základě 3D vizualizace provedou částečnou či kompletní rekonstrukci interiérů a PROMĚNÍ TAK VAŠE SNY V REALITU.

nabízíme