VAŠE SVĚTELNÁ ŘEŠENÍ

JO-KA spol. s r. o. - obchodní společnost

16.09.2014 Vážení obchodní... Více

11.09.2014 Vážení obchodní... Více

13.06.2014 Aktualizována úvodní WEB strana.... Více

03.04.2014 Aktualizace katalogu LED JO-KA  ... Více

31.10.2013 Aktualizována stránka LED. Doplněn katalog LED... Více

Dobr� and�l

Osvětlení ŠTOLL

 

Nabízíme komplexní sortiment a služby v oblasti dodávek a realizací osvětlení. Jsme profesionální firmou zaměřenou na náročného zákazníka, který vyžaduje a oceňuje vysokou úroveň služeb a sortimentu. Vyvíjíme a dovážíme svítidla pro osvětlování průmyslových provozů, kancelářských a veřejných prostor, komunikací, sportovišť i pro soukromé subjekty. Ve vývoji nových svítidel a světelných řešení se zaměřujeme především na zvýšení energetické účinnosti svítidel.
Spolupracujeme s projektanty, architekty, obchodními a montážními firmami s cílem vyvinout a dodat světelné soustavy dle požadavků a potřeb zákazníků.

VAŠE SVĚTELNÁ ŘEŠENÍ

od návrhu po dodání

 

Nabízíme tým odborníků, dlouholeté zkušenosti a jsme připraveni pro Vás zajistit kvalitní
 

LED OSVĚTLENÍ   *   OSVĚTLENÍ DESIGNOVÉ   *   KŘIŠŤÁLOVÉ LUSTRY SWAROVSKI   *   OSVĚTLENÍ PRŮMYSLOVÉ   *   ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ   *   BAZÉNOVÉ OSVĚTLENÍ   *   OSVĚTLENÍ FASÁD   *   VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ . 

PORADENSKOU ČINNOST    *    NÁVRH OSVĚTLENÍ    *    GRAFICKÉ  ZTVÁRNĚNÍ OSVĚTLENÍ    *    SVĚTELNÝ VÝPOČET    *    MĚŘENÍ SVĚTELNÝCH VLASTNOSTÍ    *    VYTVÁŘENÍ SVĚTELNÝCH SCÉN    *    VÝPOČET A NÁVRHY ÚSPOR ENERGIE DÍKY VYUŽITÍ NOVÝCH TECHNOLOGII V OSVĚTLENÍ    *    INTERNETOVÝ KATALOG EVELI.CZ

Dodávky všech svítidel jsme schopni zajistit včetně instalace a zapojení.