VAŠE SVĚTELNÁ ŘEŠENÍ

JO-KA spol. s r. o. - obchodní společnost

16.09.2014 Vážení obchodní... Více

11.09.2014 Vážení obchodní... Více

13.06.2014 Aktualizována úvodní WEB strana.... Více

03.04.2014 Aktualizace katalogu LED JO-KA  ... Více

31.10.2013 Aktualizována stránka LED. Doplněn katalog LED... Více

Dobr� and�l

Bazénová svítidla

 

Vážení obchodní přátelé do kategorie BAZÉNOVÁ SVÍTIDLA společnosti ŠTOLL spol. s r.o. jsou zařazena svítidla od českých výrobců, ale i od zahraničních. Svítidla uvedená na této stránce můžete použít pro bazény, zahradní jezírka, ale například i pro tekoucí vodu zahradních potůčků.

 

Na této stránce naleznete seznam výrobců SVÍTIDEL PRO BAZÉNY I ZAHRADNÍ JEZÍRKA. Jedná se o senznam výrobců svítidel, které máme k dnešním dnům v naší nabídce. Tito výrobci jsou uspořádání do abecedního seznamu dle názvu společnosti nebo dle katalogu níže.

Všechna svítidla od uvedených výrobců by bylo samozřejmě možné dále zařadit (roztřídit) do několika kategorií. Proto budeme rádi, když si necháte od nás poradit.

Jsme připraveni Vám nabídnou svítidla dle Vašich požadavků nebo navrhnout svítidla do Vašeho projektu. Proto se nebojte nás kontaktovat. Vypracujeme Vám cenovou nabídku, projekt nebo i pouze poradíme jak na svítidla. Doufám že společně i ušetříme Vaše peníze díky výběru správného svítidla.

 


 

 UKÁZKA Z NAŠÍ NABÍDKY

 

 

                         

 
Samozřejmě, že se jedná jen o UKÁZKU Z NAŠÍ NABÍDKY. Fotografie slouží jen jako inspirace. Pokud hledáte svítidlo a nenajdete ho na fotkách ani na těchto www stránkách, tak nezoufejte a  kontaktujte nás. Najdeme svítidlo, které Vám zapadne do projektu.